SPOLUPRÁCE

V rámci Oracle summer eventu proběhla kampaň na podporu Be TCS. Zaměstnanci Oracle NetSuite support departmentu Brno vybrali finance, vedení firmy částku zdvojnásobilo a prostřednictvím Oracle. Benevity.org poslali spolku Be TCS přes 14 000 Kč na podporu jeho činnosti.

Moc děkujeme!!!

V rámci osvětových aktivit spolku jsme připravili informační letáčky o syndromu a spolku Be Treacher- Collins, které jsou určené pro širokou veřejnost. Cílem je rozšířit povědomí o syndromu jak mezi odborníky, tak laickou veřejností. Díky podpoře Jihočeského kraje máme dostatek letáčků pro splnění tohoto záměru. Děkujeme!!


V rámci sponzoringu je možný potisk triček s reklamou sponzora - viz obrázek

Pro více detailů nás, prosím, kontaktujte přes kontaktní formulář nebo email.


Tvorba nového loga není žádná sranda. O tom jsme se přesvědčili když jsme marně vymýšleli jeho obměnu. Nejlepší řešení bylo obrátit se na odborníka a tím se stala @gabrielas.photographer , která  se nám ozvala na skupině Holkyzmarketingu a vytvořila nám tohle parádní logo bez nároku na honorář a podpořila tím Be TCS. Děkujeme! 

1.1.2019

.... Dneškem počínaje začíná jedna krásná spolupráce s mineralbangle.cz...
Náramky jsou barevné jako logo be TCS a symbolizují právě tu energii lidí s TCS, kteří navzdory životu se syndromem mají radost z každého dne:)
Tak koho potkáme s duhou na ruce? :)
Náramek je dostupný na www.mineralbangle.cz, cena náramku je 220,- Kč / kus. 

1.10.2018